تاریخ
29 فروردین
افراد آنلاین
28
بازدید امروز
8
بازدید ماه
4002

قوانین سایت

قوانین سایت جامع املاک کشوری ایوان چیست؟

 سایت املاک جامع ایوان برای پیش برد بنگاه داران عزیز ایران طراحی شده تا املاکی ها  نیاز خود را از طریق این سایت بر طرف کند و کاربران بتوانند از طریق این سایت ملک خود را برای املاک منطقه خود و استان خود به راحتی ثبت نمایند و جلو گیری از دلال بازی و واسطه گرایی ایجاد نموده  در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار آگهی‌های ملک ، «ایوان» ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد. همچنین ایوان مجاز است هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، ایوان  فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران و نمایندگان نسبت به آگهی که در ایوان ثبت شده و مورد تائید و صلاحدید از طریق کارشناسان ، ایوان صورت گیرد اقدام به حذف آگهی نماید.

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در ایوان  تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.

    در نظر داشته باشید قبل از هر گونه ثبت ملک قوانیین سایت ایوان را با دقت بخوانید
    ملک ثبتی شما در سایت نمایندگی منطقه و استان خود ثبت خواهد شد و نماینده سایت ایوان با شما تماس گرفته می شود.
    در صورت فروش رهن اجاره معاوضه و....  هیچگونه مبلغی از طریق نمایندگان ایوان در سایت گرفته نمی شود و کاربر یا خریدار/ فروشنده باید به صورت حضوری به املاک نماینده مراجعه نماید و در همان مکان معامله خود را انجام دهد .
    مشخصات ملک را درست و واضح در سایت قرار دهید تا نمایندگان اطلاعات شما را ثبت کنند و با شما تماس بگیرند . هیچگونه واسط بین شما و نمایندگان سایت ایوان   و واحد پشتیبانی ایوان وجود نخواد داشت
    در صورت مغاییرت ملک مشابه یا ملکی که از نظر قوانیین مشکل دارد را به واحد ها یپشتیبانی یا نماینده که این فایل را قرار داده اطلاع برسانید.  
    مغاییرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
    ناقض حریم شخصی افراد، و سوء استفاده از ملک های دیگران
    آگهی‌های فروشی بدون تصویر در بخش‌های «املاک ویژه» قرار نخواهد گرفت و هزینه پرداختی صورت نمیگیرد
    استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی مانند: خریدار، فروش، ویژه، رند، مفت، ارزان، نو، زیر قیمت، استثنائی، گوشی، حراج و موارد مشابه،
    درج قیمت در عنوان آگهی باید فریب زننده و دروغ نباشد در صورت قیمت غیر واقعی کارشناسان آن فای را از بین خواهند برد.،
    هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
    استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدماتی که مخاطب آن کودکان نیستند،
    استفاده از حروف و زبان انگلیسی برای آگهی‌های فارسی،
    هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،
    ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک،
    شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،
    هر نوع مسابقه، قرعه‌کشی و بخت‌آزمایی (با جایزه یا بدون جایزه)،

 هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و ایوان در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.